Voorschieten Overzicht

//Voorschieten Overzicht
Voorschieten Overzicht 2017-06-02T10:19:22+00:00

FKPA Voorschieten overzicht

Naam Schietvereniging Naam Contactpersoon Telefoonnummer Emailadres
KV Antverpia  Leclercq Robert 0477 49.60.73 roblec@skynet.be
Verbindingsweg 6 – 2100 Deurne Danssaert Paul 0474 44.77.93 paul.danssaert@base.be
Derby Schuttersclub Goos Gust 0477 53.64.07 gust_goos@hotmail.com  
Hertstraat 5 beneden – 2100 Deurne Mertens Frans 0476 36.33.05 fransmertens1@telenet.be
Magnums  Liliane  Serpieters 0486 26.12.90 liliane.serpieters@telenet.be
Hertstraat 5 boven – 2100 Deurne Henri   Steenacker 0486 67.36.75
Persawa Stes Hugo 03 666.62.85 hugo.stes@telenet.be
Hertstraat 5 midden – 2100 Deurne Van Hoyweghen Jean 03 887.84.58 jvanhoyweghen@skynet.be
SAPO Schuttersver. Antw. Politie Oost Wuyts Guy 0497 25.89.25 guido.wuyts1@telenet.be
Fr Beirenslaan Fort 3 – 2150 Borsbeek Wouters Ronny 03 366.22.09 secretariaat@sapo.be
Schietvereniging Rebels Jef Schoenaers 0486 78.95.58 jef.schoenaers@telenet.be
Fort 2 Str Lokaal 131 – 2160 Wommelgem Dresseleers Werner 0495 77.97.64 wd.online@telenet.be
MSV Merksemse Schutters Vereniging Cor van Gogh 0491 73.19.64 cornelis.vangogh@telenet.be
Fortsteenweg 120 – 2170 Merksem Lindekens Kurt 0496 06.23.43  nocomment242@gmail.com
Schietver. KVE Electrabel Alleen uitwedstrijden
Fortsteenweg 120 – 2170 Merksem
St Christoffel Kolveniersgilde    Alleen uitwedstrijden
Fortsteenweg 120 – 2170 Merksem
RCG Rifle Club Geel Van Gemert Ludo 0496 51.88.73 ludo.vangemert@skynet.be
Veerleseweg 34 – 2440 Geel Zammel Mols Edward 014  58.52.07
Fort Lier 03 488.15.90 Bereikbaar tijdens openingsuren
Fortweg 24 – 2500 Lier
DMST De Merode Schutters Turnhout Adams Jozef 014 85.15.56 jef.adams@dmst.be
Slachthuisstraat 13A, 2300 Turnhout Maes Bart 0472 40.64.56 bart.maes@dmst.be
PVL Politieverbroedering Lier Jan Torfs 0496 75.62.99 liertoj@telenet.be
Fortweg 24 – 2500 Lier Walter Van Craen 0475 31.22.05 walter.van.craen@telenet.be
Argentum Alleen uitwedstrijden
Meylweg 43 – 2550 Kontich
De Ciebel  De Keuster Laurent 03 887.74.20 Laurent.de.keuster@telenet.be
Edegemsestnwg 100 Fort 6 – 2610 Wilrijk Van Camp Karel 0476 49.32.40 vancamp.karel@skynet.be 
KPSRA Kon. Politie Sportkr. Regio Antwerpen Simons Jan 03 353.63.48 simons.janmieke@skynet.be
Boomsesteenweg 180 – 2610 Wilrijk 0476 50.03.26
HOBSOR Claessens Linda 0496 18.61.82 gustje.au@gmail.com
Hoofdfrontweg 3 bus 9 – 2660 Hoboken Verstraeten Theo theo17@scarlet.be
MKG Mechelse Kolveniers Gilde Julien Provinciael 015 55.06.72 julien.provinciael@telenet.be
Grote Nieuwedijkstr 433 – 2800 Mechelen René Goovaerts 0475 74.74.03 rgo@verelst.be
MKRV Mechelse Karabijn Revolver Ver. Greta Reydams 015 42.22.97 ronny.williams@telenet.be
Polderstraat 68 – 2800 Mechelen
GMPC General Motors Pistool Club  Alleen uitwedstrijden
Polderstraat 68 – 2800 Mechelen
Shooting Club Boom Patrick De Schutter patrick.de.schutter@skynet.be
Noeveren 186 – 2850 Boom
MILDOT Alleen uitwedstrijden
Militair Domein – 2930 Brasschaat
VGA Verenigde Geweerschutters  A’pen Filip De Leeuw 0486 53.50.82 filipdeleeuw@gmail.com 
Militair Domein – 2930 Brasschaat Johnny Mertens 0475 54.65.10 noketoke@telenet.be
SNPS St. Niklase Pistool Schutters Alleen uitwedstrijden
Europark Noord 41 – 9100 Sint Niklaas
RODV Recht Op Doel Vrasene van de ven Jan 0478 37 44 51 vdv.jan@skynet.be
Kerkstraat 9 – 9120 Vrasene van hoye Chantal 0473 94 19 55 chantal.vanhoye@skynet.be
De Zaatschieters Temse Crabbé Willy 03  771.25.62 crabbe.willy@skynet.be
Schoolstraat 85a – 9140 Temse Jansegers Brett 0486 90.77.34 brett.jansegers@telenet.be
Pistol & Carabine .30m1 Belg Alleen uitwedstrijden
Grensstraat 19a – 4411 ST Rilland – Nederland